Fundacja Dzieciom logo
Fundacja logo

Szanowni Państwo,

wszystkie kartki świąteczne firmowe standardowo oferujemy w opcji bez wsparcia Fundacyjnego. Niemniej od lat współpracujemy z Fundacją Dzieciom oraz z Fundacją Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci, przez co mogą Państwo również pomóc i zakupić kartki świąteczne charytatywne.

Jeżeli chcą Państwo wesprzeć jedną z ww. Fundacji prosimy o informację podczas składania zamówienia. W takim przypadku do ceny każdej kartki doliczymy 0,30 zł netto. Zsumowaną kwotę wsparcia (liczba kartek x 0,30 zł netto) w imieniu Państwa firmy przekażemy wybranej Fundacji.

Ze względu na sprzedaż naszych wzorów również w opcji niecharytatywnej, kartki świąteczne charytatywne na zewnątrz okładki nie posiadają informacji o wsparciu Fundacji. Taką informację drukujemy na wkładce w przypadku wyboru kartek świątecznych z nadrukiem życzeń. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zakup kartek bez nadruku cyfrowego, możemy przekazać plik z odpowiednią adnotacją, aby samodzielnie nadrukowali Państwo taką informację.

Wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom serdecznie dziękujemy za dotychczasową i przyszłą pomoc najbardziej potrzebującym Dzieciom. Wierzymy, że dzięki Państwa wsparciu, wiele Dzieci otrzymuje nadzieję i wielkie wsparcie, którego tak potrzebują,

z wyrazami szacunku
Zespół Art Nuvo
(grafway.pl / artnuvo.pl)